Apartamento Ipanema Posto 9
| Wi-Fi WiFi | Fitness/Gymzaal Fitnesscentrum | Airconditioning |
| Huisdieren Huisdieren toegestaan |
Apartamento Ipanema Posto 9 Rio de Janeiro van 76 m² ligt in de Ipanema wijk van Rio de Janeiro binnen 25 minuten loopafstand van de Atlantische Laan en bevat een wellnesscentrum. Het 1-badkamer appartement kan tot 5 huisvesten.
Dit appartement heeft een eersteklas locatie op slechts 450 meter verwijderd van Delirium Cafe en binnen handbereik van metrostation Ipanema-General Osório. Christus de Verlosser bevindt zich op 3 km van Apartamento Ipanema Posto 9, terwijl BRS 1 Sa Ferreira busstation op 10 minuten loopafstand van het pand ligt. Deze accommodatie is op 2 km van het Fort Copacabana genesteld.
Geniet van het comfort van een badkamer in Apartamento Ipanema Posto 9, dat met een haardroger en handdoeken is uitgerust. Bovendien is er ook een apart toilet en een douche.
De accommodatie bevat zelfvoorzienende faciliteiten, zoals een complete keuken met een koelkast, een oven en glaswerk. Dit appartement is binnen zo'n dan 10 minuten rijden van Estação D Pedro II Central station.
Hotelfaciliteiten
Algemeen
- Roken is niet toegestaan
- WiFi
- Huisdieren toegestaan
- Lift
- Toegangssleutel
Sport- en vrijetijdvoorzieningen
- Fitnesscentrum
Diensten
- Voorzieningen voor huisdieren
- Winkels/ Commerciële diensten
Kamervoorzieningen
- Airconditioning
- Geluiddichte kamers
- Eettafel
- Strijkfaciliteiten
- Wasmachine
- Gratis toiletartikelen
- Flat-screen TV
Belangrijke mededeling
Veelgestelde vragen
- ❓
Welke populaire attracties liggen er in de buurt van Apartamento Ipanema Posto 9.
Gasten van Apartamento Ipanema Posto 9 kunnen een bezoek brengen aan een van de hoog gewaardeerde bezienswaardigheden, Barzin, binnen 10 minuten loopafstand ervan. Andere bezienswaardigheden die een bezoek waard zijn zijn Christus de Verlosser (3 km) en de Botanische Tuin van Rio de Janeiro (3,1 km). - ❓
Hoeveel kost het om Apartamento Ipanema Posto 9 te boeken?
De prijs van het boeken van Apartamento Ipanema Posto 9 is $688. - ❓
Mogen we onze huisdieren meenemen naar het appartement?
Ja, huisdieren zijn toegestaan bij het appartement. - ❓
Wat is precies de grootte van Apartamento Ipanema Posto 9?
Apartamento Ipanema Posto 9 bestaat uit 76 vierkante meter. - ❓
Zijn er wasfaciliteiten in Apartamento Ipanema Posto 9?
Absoluut, biedt Apartamento Ipanema Posto 9 het gemak van een wasmachine. - ❓
Heeft Apartamento Ipanema Posto 9 een tuin?
Ja, er is botanische tuin bij Apartamento Ipanema Posto 9.